Hledat

Ubytování

Hotely a ubytování město Barcelona

Ve městě Barcelona (Španělsko) máme celkem 3385 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve španělském městě Barcelona

Nejlepší ubytování v hotelech ve španělském městě Barcelona

GARDEN, DESIGN 2-BED CENTER EIXAMPLE

10

GARDEN, DESIGN 2-BED CENTER EIXAMPLE

Ubytování (Apartmán) GARDEN, DESIGN 2-BED CENTER EIXAMPLE. GARDEN, DESIGN 2-BED CENTER EIXAMPLE is a property set in Barcelona near La Pedrera. This property offers access to free WiFi. Ubytování GARDEN, DESIGN 2-BED CENTER EIXAMPLE se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VIU BARCELONA BERTRAN

10

VIU BARCELONA BERTRAN

Ubytování (Apartmány) VIU BARCELONA BERTRAN. Located in Barcelona, VIU BARCELONA BERTRAN provides mountain views and free WiFi, 1.4 km from Park Güell and 3.4 km from La Pedrera. Ubytování VIU BARCELONA BERTRAN se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Signature Apartments Diagonal

10

Signature Apartments Diagonal

Ubytování (Apartmány) Signature Apartments Diagonal. Set within 1.6 km of La Pedrera and 1.9 km of Casa Batllo in Barcelona, Signature Apartments Diagonal offers accommodation with free WiFi and seating area. Ubytování Signature Apartments Diagonal se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chic & Retro Barcelona

10

Chic & Retro Barcelona

Ubytování (Apartmán) Chic & Retro Barcelona. Centrally located in Barcelona, just 500 metres from Plaza Catalunya, Chic & Retro Barcelona is a modern 1-bedroom apartment with a large private terrace... Ubytování Chic & Retro Barcelona se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BBarcelona Central Boutique Apartments

10

BBarcelona Central Boutique Apartments

Ubytování (Apartmány) BBarcelona Central Boutique Apartments. Situated within 1.5 km of Casa Batllo and 1.6 km of Plaça Catalunya in Barcelona, BBarcelona Central Boutique Apartments features accommodation with free... Ubytování BBarcelona Central Boutique Apartments se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Poble Nou II You Stylish Apartments

10

Poble Nou II You Stylish Apartments

Ubytování (Apartmán) Poble Nou II You Stylish Apartments. Set in Barcelona, just 2.4 km from Forum Beach, Poble Nou II You Stylish Apartments offers accommodation with a bar, a casino and free WiFi. Ubytování Poble Nou II You Stylish Apartments se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HOMEnFUN Sants with Montjuic views

10

HOMEnFUN Sants with Montjuic views

Ubytování (Apartmán) HOMEnFUN Sants with Montjuic views. Located within the Sants-Montjuïc district in Barcelona, HOMEnFUN Sants with Montjuic views has air conditioning, a balcony, and city views. Ubytování HOMEnFUN Sants with Montjuic views se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petit Rosselló

9,9

Petit Rosselló

Ubytování (Apartmán) Petit Rosselló. Located just 100 metres from Passeig de Gracia Boulevard, Diagonal Metro Station and 200 metres from Gaudí’s La Pedrera House, Petit Rosselló offers free... Ubytování Petit Rosselló se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seventy Barcelona

9,8

Seventy Barcelona

Ubytování (Hotel) Seventy Barcelona. Seventy Barcelona has a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre and bar in Barcelona. Ubytování Seventy Barcelona se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 083 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PG3 - Ático en Paseo de Gracia

9,8

PG3 - Ático en Paseo de Gracia

Ubytování (Apartmán) PG3 - Ático en Paseo de Gracia. Situated in central Barcelona, right next to Plaza Cataluña Square and its metro station, Ático en Paseo de Gracia features a private rooftop terrace with... Ubytování PG3 - Ático en Paseo de Gracia se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stay Barcelona Rossello

9,8

Stay Barcelona Rossello

Ubytování (Apartmán) Stay Barcelona Rossello. Featuring city views, Stay Barcelona Rossello provides accommodation with a terrace and a balcony, around 2.4 km from La Pedrera. Ubytování Stay Barcelona Rossello se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Key Family Chic Studio

9,8

Key Family Chic Studio

Ubytování (Apartmán) Key Family Chic Studio. Located in Barcelona, 1.3 km from La Pedrera and 1.3 km from Sagrada Familia, Key Family Chic Studio offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Key Family Chic Studio se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Valeta Studio

9,8

Casa Valeta Studio

Ubytování (Apartmán) Casa Valeta Studio. Casa Valeta Studio is a self-catering accommodation with free WiFi located in Barcelona, 350 metres from Gaudi’s La Pedrera. Ubytování Casa Valeta Studio se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chic & Cheap

9,8

Chic & Cheap

Ubytování (Apartmán) Chic & Cheap. Ubytování Chic & Cheap Apartment se nachází v tradiční čtvrti Sant Andreu v Barceloně, u stanice metra Fabra I Puig a nádraží Sant Andreu Arenal. Ubytování Chic & Cheap se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Welcomy Provença

9,8

Welcomy Provença

Ubytování (Apartmán) Welcomy Provença. Located within the Eixample district in Barcelona, Welcomy Provença has air conditioning, a balcony, and city views. Ubytování Welcomy Provença se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Channing Apartment

9,8

Channing Apartment

Ubytování (Apartmán) Channing Apartment. Set within the Eixample district in Barcelona, Channing Apartment has air conditioning, a balcony, and city views. Ubytování Channing Apartment se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse City Center Apartment

9,8

Penthouse City Center Apartment

Ubytování (Apartmán) Penthouse City Center Apartment. Located in Barcelona City Centre, 450 metres from Arc de Triomf Metro Station, Penthouse City Center Apartment features two private terraces. Ubytování Penthouse City Center Apartment se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elegant Apartment Olle

9,7

Elegant Apartment Olle

Ubytování (Apartmán) Elegant Apartment Olle. Klimatizovaný apartmán Olle se nachází v centru Barcelony, 400 metrů od pěší ulice Portal de l'Angel. Ubytování Elegant Apartment Olle se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Magic Place

9,7

Magic Place

Ubytování (Apartmán) Magic Place. Situated in Barcelona, within 1.2 km of Tibidabo and 3. Ubytování Magic Place se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko).

Casagrand Luxury Suites

9,7

Casagrand Luxury Suites

Ubytování (Aparthotel) Casagrand Luxury Suites. Casagrand Luxury Suites se nachází 5 minut pěšky od trendy bulváru Paseo de Gracia a 550 metrů od Gaudího domu La Pedrera. Ubytování Casagrand Luxury Suites se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Best Barcelona

9,7

The Best Barcelona

Ubytování (Apartmán) The Best Barcelona. The Best Barcelona nabízí apartmán s 1 ložnicí, bezplatným Wi-Fi a terasou s výhledem na Barcelonu a katedrálu Sagrada Familia, která je vzdálená pouhých... Ubytování The Best Barcelona se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

RAMBLAS, GOTHIC QUARTER APARTMENTS BY THE5VESOUL.

9,7

RAMBLAS, GOTHIC QUARTER APARTMENTS BY THE5VESOUL.

Ubytování (Apartmány) RAMBLAS, GOTHIC QUARTER APARTMENTS BY THE5VESOUL.. Featuring city views, a terrace and free WiFi, RAMBLAS, GOTHIC QUARTER APARTMENTS BY THE5VESOUL. Ubytování RAMBLAS, GOTHIC QUARTER APARTMENTS BY THE5VESOUL. se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One & Only

9,7

One & Only

Ubytování (Privát) One & Only. Ubytování One & Only se nachází v Barceloně, 1,9 km od magické fontány Montjuic, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování One & Only se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wake up to the sea !!!!!

9,7

Wake up to the sea !!!!!

Ubytování (Apartmán) Wake up to the sea !!!!!. Located just 3.3 km from Port Olimpic, Wake up to the sea!!!!! Ubytování Wake up to the sea !!!!! se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Valeta

9,7

Casa Valeta

Ubytování (Apartmány) Casa Valeta. Set 5 minutes’ walk from Diagonal Metro Station, Casa Valeta is located in the heart of Barcelona. Ubytování Casa Valeta se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Example Apartment BCN

9,7

Example Apartment BCN

Ubytování (Apartmán) Example Apartment BCN. Set within the Eixample district in Barcelona, Example Apartment BCN has air conditioning, a balcony, and city views. Ubytování Example Apartment BCN se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MDGaudisquare

9,7

MDGaudisquare

Ubytování (Apartmán) MDGaudisquare. Situated within the Eixample district in Barcelona, MDGaudisquare has air conditioning, a balcony, and garden views. Ubytování MDGaudisquare se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moderno apartamento Sagrada Familia

9,7

Moderno apartamento Sagrada Familia

Ubytování (Apartmán) Moderno apartamento Sagrada Familia. Situated within the Eixample district in Barcelona, Moderno apartamento Sagrada Familia has air conditioning, a terrace, and city views. Ubytování Moderno apartamento Sagrada Familia se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tendency Sagrada Familia Deluxe

9,7

Tendency Sagrada Familia Deluxe

Ubytování (Apartmán) Tendency Sagrada Familia Deluxe. Featuring city views, Tendency Sagrada Familia Deluxe provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1.2 km from Sagrada Familia. Ubytování Tendency Sagrada Familia Deluxe se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko).

BCN Stays

9,7

BCN Stays

Ubytování (Apartmán) BCN Stays. In the Eixample district of Barcelona, close to Sagrada Familia, BCN Stays has free WiFi and a washing machine. Ubytování BCN Stays se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Barcelonaforrent Alessandra Central Ramblas Apartment

9,7

Barcelonaforrent Alessandra Central Ramblas Apartment

Ubytování (Apartmán) Barcelonaforrent Alessandra Central Ramblas Apartment. In the centre of Barcelona, located within a short distance of Sant Miquel Beach and Sant Sebastian Beach, Barcelonaforrent Alessandra Central Ramblas... Ubytování Barcelonaforrent Alessandra Central Ramblas Apartment se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko).

El Alma de las Ramblas

9,7

El Alma de las Ramblas

Ubytování (Apartmány) El Alma de las Ramblas. In a central area of Barcelona, located within a short distance of Sant Miquel Beach and Barceloneta, Quaint Urban studio steps away from las Ramblas... Ubytování El Alma de las Ramblas se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 340 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Casa Camper

9,6

Hotel Casa Camper

Ubytování (Hotel) Hotel Casa Camper. Stylový butikový Hotel Casa Camper se nachází v centru Barcelony, mezi bulvárem Las Ramblas a muzeem moderního umění MACBA, a nabízí pokoje se samostatným... Ubytování Hotel Casa Camper se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Eixample

9,6

Apartments Eixample

Ubytování (Apartmán) Apartments Eixample. Apartmány Eixample se nachází ve čtvrti Eixample v Barceloně, necelý 1 km od magické fontány a 2,5 km od vrchu Montjuïc. Nabízí výhled na hory. Ubytování Apartments Eixample se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

RentBCN Gracia Deluxe

9,6

RentBCN Gracia Deluxe

Ubytování (Apartmán) RentBCN Gracia Deluxe. Situated in Barcelona, within 1.5 km of La Pedrera and 2 km of Casa Batllo, RentBCN Gracia Deluxe offers accommodation with free WiFi, air conditioning and... Ubytování RentBCN Gracia Deluxe se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Mejor Zona de Barcelona

9,6

La Mejor Zona de Barcelona

Ubytování (Apartmány) La Mejor Zona de Barcelona. La Mejor Zona de Barcelona se nachází v Barceloně, 200 metrů od řady obchodů a 2,5 km od chrámu Sagrada Família a náměstí Plaza de Cataluña. Ubytování La Mejor Zona de Barcelona se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Catedral Bas Apartments Barcelona

9,6

Catedral Bas Apartments Barcelona

Ubytování (Apartmány) Catedral Bas Apartments Barcelona. Catedral Bas Apartments Barcelona se nachází v centru města, 2 minuty chůze od barcelonské katedrály a 4 minuty od náměstí Plaza Catalunya, a nabízí... Ubytování Catedral Bas Apartments Barcelona se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Centric & Modern Apartment

9,6

Centric & Modern Apartment

Ubytování (Apartmán) Centric & Modern Apartment. Located in Barcelona, a 3-minute walk from Plaça Catalunya, Centric & Modern Apartment features a living room with a flat-screen TV, and free WiFi. Ubytování Centric & Modern Apartment se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Patio Barcelona

9,6

The Patio Barcelona

Ubytování (Apartmán) The Patio Barcelona. The Patio se nachází v soukromém nádvoří v barcelonské čtvrti Eixample, přímo u stanice metra Entença. Ubytování The Patio Barcelona se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orange Tree

9,6

Orange Tree

Ubytování (Apartmán) Orange Tree. Situated within the Gràcia district in Barcelona, Orange Tree has air conditioning, a patio, and garden views. Ubytování Orange Tree se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Moderno Diagonal Mar

9,6

Apartamento Moderno Diagonal Mar

Ubytování (Apartmán) Apartamento Moderno Diagonal Mar. Located within the Sant Martí district in Barcelona, Apartamento Moderno Diagonal Mar has air conditioning, a balcony, and city views. It is set 3. Ubytování Apartamento Moderno Diagonal Mar se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Barcelona Home Sweet Home

9,6

Barcelona Home Sweet Home

Ubytování (Apartmán) Barcelona Home Sweet Home. Barcelona Home Sweet Home se nachází v Barceloně, jen 1,2 km od budovy La Pedrera a 1,7 km od budovy Casa Batlló. Ubytování Barcelona Home Sweet Home se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Girona 108

9,6

Girona 108

Ubytování (Apartmán) Girona 108. The modern, air-conditioned Girona 108 apartment comes with free Wi-Fi and a private balcony. Ubytování Girona 108 se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Modernista

9,6

Villa Modernista

Ubytování (Vila) Villa Modernista. Villa Modernista se nachází v barcelonské čtvrti Horta-Guinardó, 1,7 km od katedrály Sagrada Familia a 2,1 km od parku Güell. Ubytování Villa Modernista se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bordeta

9,6

Bordeta

Ubytování (Apartmán) Bordeta. Located in Barcelona, just 650 metres from Plaza de España, Bordeta apartment offers a balcony with city views and free WiFi. Ubytování Bordeta se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Enjoyable apartment Barcelona

9,6

Enjoyable apartment Barcelona

Ubytování (Apartmán) Enjoyable apartment Barcelona. Located within the Sants-Montjuïc district in Barcelona, Enjoyable apartment Barcelona has air conditioning, a balcony, and city views. Ubytování Enjoyable apartment Barcelona se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa del Mediterraneo

9,6

Casa del Mediterraneo

Ubytování (Penzion) Casa del Mediterraneo. Penzion Casa del Mediterraneo se nachází v památkově chráněné modernistické budově v centru Barcelony, 450 metrů od bulváru Passeig de Gràcia. Ubytování Casa del Mediterraneo se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ArtlifeBCN Urban Oasis Apartment

9,6

ArtlifeBCN Urban Oasis Apartment

Ubytování (Apartmán) ArtlifeBCN Urban Oasis Apartment. Artlifebcn Apartment se nachází v rezidenční čtvrti v Barceloně a nabízí stylový, klimatizovaný apartmán s vlastní zařízenou terasou. Ubytování ArtlifeBCN Urban Oasis Apartment se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

H10 Casa Mimosa 4* Sup

9,5

H10 Casa Mimosa 4* Sup

Ubytování (Hotel) H10 Casa Mimosa 4* Sup. H10 Casa Mimosa sídlí v modernistické budově z 19. století za budovou La Pedrera a nabízí působivou chill-out terasu s relaxačním bazénkem a lehátky a... Ubytování H10 Casa Mimosa 4* Sup se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mediterranean Barcelona Apartments

9,5

Mediterranean Barcelona Apartments

Ubytování (Apartmány) Mediterranean Barcelona Apartments. Mediterranean Barcelona Apartments se nachází v Barceloně, do 3,9 km od parku Güell a 4,1 km od katedrály Sagrada Familia. Nabízí ubytování s posezením. Ubytování Mediterranean Barcelona Apartments se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sweet Inn Apartments - Plaza Catalunya

9,5

Sweet Inn Apartments - Plaza Catalunya

Ubytování (Apartmán) Sweet Inn Apartments - Plaza Catalunya. Located within the Eixample district in Barcelona, Sweet Inn Apartments - Plaza Catalunya has air conditioning, a balcony, and city views. Ubytování Sweet Inn Apartments - Plaza Catalunya se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve španělském městě Barcelona

Město Barcelona se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3385 hotelů a ubytování ve městě Barcelona.