Hledat

Ubytování

Ibiza

Ubytování na španělském ostrově Ibiza

Ostrov Ibiza se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1544 hotelů a ubytování na ostrově Ibiza.

Nejlepší ubytování v hotelech na španělském ostrově Ibiza

Nejlepší ubytování v hotelech na španělském ostrově Ibiza

Chalet Torralba

10

Chalet Torralba

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Torralba. Located in San Antonio, 1.5 km from the city centre, this air-conditioned holiday home features a sun terrace. Ubytování Chalet Torralba se nachází ve městě San Antonio (Španělsko - Ibiza).

Casa Lui

10

Casa Lui

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Lui. Casa Lui is a holiday home set in Ibiza Town and featuring free WiFi and a terrace. The property is 1.5 km from Pacha and boasts views of the city. Ubytování Casa Lui se nachází ve městě Nuestra Señora de Jesus (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OD Can Jaume Private Villas

10

OD Can Jaume Private Villas

Ubytování (Hotel) OD Can Jaume Private Villas. Set in Ibiza Town, 2.8 km from Dalt Vila, OD Can Jaume Private Villas offers accommodation with a restaurant, free private parking, free bikes and a... Ubytování OD Can Jaume Private Villas se nachází ve městě Ibiza (město) (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OM VILLA

9,9

OM VILLA

Ubytování (Vila) OM VILLA. Featuring an outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, OM VILLA provides accommodation in Ibiza Town with free WiFi and pool views. Ubytování OM VILLA se nachází ve městě (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ibiza Panoramic

9,9

Ibiza Panoramic

Ubytování (Vila) Ibiza Panoramic. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Ibiza Panoramic is situated in Sant Jordi. Ubytování Ibiza Panoramic se nachází ve městě Sant Josep de sa Talaia (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Media Luna

9,9

Casa Media Luna

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Media Luna. Located in San Jose de sa Talaia, 9 km from Es Vedra Island and 10 km from Torre del Pirata, Casa Media Luna offers a seasonal outdoor swimming pool and... Ubytování Casa Media Luna se nachází ve městě Sant Josep de sa Talaia (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 739 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Emylia

9,9

Can Emylia

Ubytování (Vila) Can Emylia. Featuring a seasonal outdoor pool Can Emylia is a modern villa located in Jesus within a walking distance from Talamanca Beach and 3.4 km from Ibiza town. Ubytování Can Emylia se nachází ve městě Nuestra Señora de Jesus (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Es Raig

9,9

Villa Es Raig

Ubytování (Vila) Villa Es Raig. Located in Es Figueral Beach in the Ibiza Region, this detached villa features a garden with a year-round outdoor pool. The unit is 22 km from Ibiza Town. Ubytování Villa Es Raig se nachází ve městě Playa de Es Figueral (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ibiza Dream

9,9

Ibiza Dream

Ubytování (Vila) Ibiza Dream. Located in Playa d'en Bossa, 3.8 km from Ushuaia Ibiza and 2. Ubytování Ibiza Dream se nachází ve městě (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cana Maria

9,9

Cana Maria

Ubytování (Prázdninový dům) Cana Maria. Featuring an outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Cana Maria provides accommodation in Ibiza Town with free WiFi and pool views. Ubytování Cana Maria se nachází ve městě Ibiza (město) (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 080 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bab el Oued Villa Ibiza

9,9

Bab el Oued Villa Ibiza

Ubytování (Vila) Bab el Oued Villa Ibiza. Bab el Oued Villa Ibiza is set in Puig D’en Valls and offers a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a garden. Ubytování Bab el Oued Villa Ibiza se nachází ve městě Puig D’en Valls (Španělsko - Ibiza).

Can Artesa

9,9

Can Artesa

Ubytování (Vila) Can Artesa. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Can Artesa is situated in Sant Jordi. Ubytování Can Artesa se nachází ve městě (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Es Queixal - Can Canet

9,8

Es Queixal - Can Canet

Ubytování (Prázdninový dům) Es Queixal - Can Canet. Located in Cala Vadella, Es Queixal - Can Canet provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Es Queixal - Can Canet se nachází ve městě Cala Vadella (Španělsko - Ibiza).

Ses Abelles

9,8

Ses Abelles

Ubytování (Vila) Ses Abelles. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Ses Abelles is located in Cala Vadella. Ubytování Ses Abelles se nachází ve městě Cala Vadella (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Carmen Morna

9,8

Villa Carmen Morna

Ubytování (Vila) Villa Carmen Morna. Located in Santa Eularia des Riu, Villa Carmen Morna provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an... Ubytování Villa Carmen Morna se nachází ve městě (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

White Ibiza

9,8

White Ibiza

Ubytování (Vila) White Ibiza. Featuring a garden, private pool and pool views, White Ibiza is set in Sant Jordi. Ubytování White Ibiza se nachází ve městě (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Pere Joan

9,8

Villa Pere Joan

Ubytování (Vila) Villa Pere Joan. Situated in San Jose de sa Talaia, 16 km from Torre del Pirata and 21 km from Es Vedra Island, Villa Pere Joan features accommodation with free WiFi, air... Ubytování Villa Pere Joan se nachází ve městě Sant Josep de sa Talaia (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vinci Villa

9,8

Vinci Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Vinci Villa. Featuring pool views, Vinci Villa provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a terrace, around 14 km from Es Vedra... Ubytování Vinci Villa se nachází ve městě (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA MAMITA IBIZA

9,8

CASA MAMITA IBIZA

Ubytování (Prázdninový dům) CASA MAMITA IBIZA. Boasting accommodation with a private pool, CASA MAMITA IBIZA is set in Sant Jordi. Ubytování CASA MAMITA IBIZA se nachází ve městě (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 21 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Grecia

9,8

Casa Grecia

Ubytování (Apartmán) Casa Grecia. Featuring garden views, Casa Grecia features accommodation with a balcony and a kettle, around 6 km from Las Dalias Hippy Market. Ubytování Casa Grecia se nachází ve městě (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Bernadet

9,7

Can Bernadet

Ubytování (Prázdninový dům) Can Bernadet. Can Bernadet is located in San Jose and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytování Can Bernadet se nachází ve městě (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Carlos Ibiza

9,7

Can Carlos Ibiza

Ubytování (Prázdninový dům) Can Carlos Ibiza. Set in Sant Jordi, Can Carlos Ibiza offers self-catering accommodation with a terrace and free WiFi. Guests may go for a swim in the private pool. Ubytování Can Carlos Ibiza se nachází ve městě Sant Jordi (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Mariano

9,7

Can Mariano

Ubytování (Vila) Can Mariano. Can Mariano is located in the hills, 7 minutes' drive from the centre of Ibiza Town. Ubytování Can Mariano se nachází ve městě Ibiza (město) (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Gat

9,7

Can Gat

Ubytování (Prázdninový dům) Can Gat. Can Gat offers a 3-bedroom villa with an outdoor swimming pool and a sun terrace set among Mediterranean plants. Ubytování Can Gat se nachází ve městě Sant Carles de Peralta (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa Vinyeta

9,7

Sa Vinyeta

Ubytování (Vila) Sa Vinyeta. Sa Vinyeta is a holiday villa with a garden, set in Sant Llorenç de Balafia. Guests benefit from terrace and an outdoor pool. Ubytování Sa Vinyeta se nachází ve městě Sant Llorenç de Balàfia (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Safragell Ibiza Suites & Spa

9,7

Safragell Ibiza Suites & Spa

Ubytování (Farma) Safragell Ibiza Suites & Spa. Boasting an outdoor pool and a fitness room, Safragell Ibiza Suites & Spa features accommodation situated in Sant Llorenç de Balafia, 20 km from Playa d'en... Ubytování Safragell Ibiza Suites & Spa se nachází ve městě Sant Llorenç de Balàfia (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturismo Can Pardal

9,7

Agroturismo Can Pardal

Ubytování (Hotel) Agroturismo Can Pardal. The attractive Can Pardal is located in Sant Miquel de Balansat in Ibiza. Ubytování Agroturismo Can Pardal se nachází ve městě Sant Miquel de Balansat (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Quince de Balafia

9,7

Can Quince de Balafia

Ubytování (Prázdninové domy) Can Quince de Balafia. Offering private terraces and beautifull flowery garden with heated pool, Can Quince is located in a fortified hamlet, in Sant Llorenç de Balafia. Ubytování Can Quince de Balafia se nachází ve městě Sant Llorenç de Balàfia (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Can Pep Cudula

9,7

Casa Can Pep Cudula

Ubytování (Vila) Casa Can Pep Cudula. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Casa Can Pep Cudula is situated in Sant Llorenç de Balafia. Ubytování Casa Can Pep Cudula se nachází ve městě Sant Llorenç de Balàfia (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ses Dos Illes

9,7

Ses Dos Illes

Ubytování (Vila) Ses Dos Illes. Ses Dos Illes in Ibiza Town features accommodation with free WiFi, 6 km from Ibiza Port, 6 km from Dalt Vila and 7 km from Marina Botafoch. Ubytování Ses Dos Illes se nachází ve městě Ibiza (město) (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturismo Can Parramatta

9,7

Agroturismo Can Parramatta

Ubytování (Venkovský dům) Agroturismo Can Parramatta. Surrounded by beautiful gardens, Can Parramata is located 3 minutes’ drive from Santa Eulàlia des Riu. Ubytování Agroturismo Can Parramatta se nachází ve městě (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cana Marta

9,7

Cana Marta

Ubytování (Prázdninový dům) Cana Marta. Located in Nuestra Señora de Jesus, Cana Marta provides accommodation with a private pool, a terrace and pool views. Ubytování Cana Marta se nachází ve městě Nuestra Señora de Jesus (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 19 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home S'Hort des Baladres

9,7

Holiday home S'Hort des Baladres

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home S'Hort des Baladres. Offering an outdoor pool, holiday home S'Hort des Baladres is located in Santa Eularia des Riu and offers free WiFi access. Ubytování Holiday home S'Hort des Baladres se nachází ve městě (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Elena

9,7

Villa Elena

Ubytování (Vila) Villa Elena. Located 2.7 km from Ibiza town, this villa is located in Sant Jose de Sa Talaia and features a terrace and a garden. Ubytování Villa Elena se nachází ve městě San Jose de sa Talaia (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturisme Can Planells

9,7

Agroturisme Can Planells

Ubytování (Farma) Agroturisme Can Planells. Agroturismo Ca'n Planell se nachází ve venkovském prostředí na severu ostrova Ibiza, 1 km od centra Sant Miguel de Balansat. Ubytování Agroturisme Can Planells se nachází ve městě Sant Miquel de Balansat (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Evie

9,7

Villa Evie

Ubytování (Vila) Villa Evie. Boasting a patio with pool views, and a seasonal outdoor swimming pool and barbecue facilities, Villa Evie can be found in San Antonio, close to Eden Ibiza... Ubytování Villa Evie se nachází ve městě San Antonio (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 20 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Anromi

9,7

Holiday Home Anromi

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Anromi. Situated in Cala Vadella in the Ibiza region, Holiday Home Anromi features a garden. Ubytování Holiday Home Anromi se nachází ve městě Cala Vadella (Španělsko - Ibiza).

Casa Sol

9,7

Casa Sol

Ubytování (Vila) Casa Sol. Located in San Jose de sa Talaia, 7 km from Es Vedra Island and 7 km from Torre del Pirata, Casa Sol offers a seasonal outdoor swimming pool and air... Ubytování Casa Sol se nachází ve městě (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Fuentes

9,7

Can Fuentes

Ubytování (Vila) Can Fuentes. Featuring gardens with an outdoor pool, an outdoor dining area and barbecue, Can Fuentes is set just 5 minutes' walk from Cala Pinet Beach. Ubytování Can Fuentes se nachází ve městě Cala Vadella (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NAMASTE VILLA

9,7

NAMASTE VILLA

Ubytování (Vila) NAMASTE VILLA. Boasting an outdoor swimming pool, a bar, and a garden, NAMASTE VILLA offers accommodation in Sant Rafael de Sa Creu with free WiFi and pool views. Ubytování NAMASTE VILLA se nachází ve městě (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 031 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Can Coves

9,6

Villa Can Coves

Ubytování (Vila) Villa Can Coves. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Can Coves is situated in Sant Miquel de Balansat. Ubytování Villa Can Coves se nachází ve městě Sant Miquel de Balansat (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Can Jasa

9,6

Villa Can Jasa

Ubytování (Vila) Villa Can Jasa. Villa Can Jasa, a property with a terrace, is situated in San Antonio, 2.5 km from Es Paradis Ibiza, 3.4 km from Café del Mar, as well as 2. Ubytování Villa Can Jasa se nachází ve městě (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Can Pera Serra

9,6

Villa Can Pera Serra

Ubytování (Vila) Villa Can Pera Serra. Situated in Port des Torrent, this air-conditioned villa features an outdoor swimming pool with sun loungers, and terraces with sea and mountain views. Ubytování Villa Can Pera Serra se nachází ve městě Port D'es Torrent (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturismo Ca Sa Vilda Marge

9,6

Agroturismo Ca Sa Vilda Marge

Ubytování (Farma) Agroturismo Ca Sa Vilda Marge. Ca Sa Vilda Marge is set in large grounds with gardens, orchards and vegetable gardens, located 5 minutes' drive from Portinatx. Ubytování Agroturismo Ca Sa Vilda Marge se nachází ve městě Sant Joan de Labritja (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Rosa Ibiza

9,6

Can Rosa Ibiza

Ubytování (Vila) Can Rosa Ibiza. Located 3.5 km from Santa Gertrudis de Fruitera, Can Rosa Ibiza boasts an outdoor pool and views of the valley. Ubytování Can Rosa Ibiza se nachází ve městě Santa Gertrudis (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Cas Pla 33

9,6

Casa Cas Pla 33

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Cas Pla 33. Featuring a garden, Casa Cas Plan33 is located within a 10-minute walk of the beach at Port San Miguel. Ubytování Casa Cas Pla 33 se nachází ve městě Ibiza (město) (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 500 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Can Cardona

9,6

Villa Can Cardona

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Can Cardona. Villa Can Cardona is set in the countryside 3 km from Puig d’en Valls. This beautiful Ibizan villa features a private swimming pool and a hot tub. Ubytování Villa Can Cardona se nachází ve městě Ibiza (město) (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique Hotel Jardines de Palerm

9,6

Boutique Hotel Jardines de Palerm

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel Jardines de Palerm. Featuring gardens with many terraces and 2 infinity pools, Boutique Hotel Jardines de Palerm / Ibiza is set in the countryside 2 minutes' walk outside San... Ubytování Boutique Hotel Jardines de Palerm se nachází ve městě San Jose de sa Talaia (Španělsko - Ibiza).

Villa Can Lluc

9,6

Villa Can Lluc

Ubytování (Vila) Villa Can Lluc. Offering a private outdoor swimming pool, Villa Can Lluc is a traditional Ibizan house set in the mountains 6 km from San Miguel. Ubytování Villa Can Lluc se nachází ve městě Sant Miquel de Balansat (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA MILADY

9,6

VILLA MILADY

Ubytování (Vila) VILLA MILADY. Featuring an outdoor pool and pool views, VILLA MILADY is located in San Antonio Bay. Ubytování VILLA MILADY se nachází ve městě (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturismo Can Toni Xumeu

9,6

Agroturismo Can Toni Xumeu

Ubytování (Farma) Agroturismo Can Toni Xumeu. Set in Cala Llonga, Agroturismo Can Toni Xumeu offers accommodation with flat-screen TV, as well as a garden. Ubytování Agroturismo Can Toni Xumeu se nachází ve městě (Španělsko - Ibiza). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 491 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech na španělském ostrově Ibiza

Ubytování v městech na španělském ostrově Ibiza