Hledat

Ubytování

Mallorca

Ubytování na španělském ostrově Mallorca

Ostrov Mallorca se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10340 hotelů a ubytování na ostrově Mallorca.

Nejlepší ubytování v hotelech na španělském ostrově Mallorca

Nejlepší ubytování v hotelech na španělském ostrově Mallorca

Sa Posada

10

Sa Posada

Ubytování (Prázdninový dům) Sa Posada. Sa Posada is located in Estellenchs in Mallorca. This charming house features a private terrace with great mountain views. Ubytování Sa Posada se nachází ve městě Estellencs (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa Llimonera

10

Sa Llimonera

Ubytování (Prázdninový dům) Sa Llimonera. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Sa Llimonera is set in Binissalem. Ubytování Sa Llimonera se nachází ve městě (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Montision Apartment

10

Montision Apartment

Ubytování (Apartmán) Montision Apartment. Set in Pollença, 22 km from Tomir Mountain, Montision Apartment offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Montision Apartment se nachází ve městě Pollença (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camproig Holiday Home

10

Camproig Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Camproig Holiday Home. Boasting pool views, Camproig Holiday Home offers accommodation with an outdoor swimming pool and a patio, around 5 km from Alaro Castel. Ubytování Camproig Holiday Home se nachází ve městě Alaró (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Rainbow Home Mallorca

10

Villa Rainbow Home Mallorca

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Rainbow Home Mallorca. Villa Rainbow Home Mallorca - provides air-conditioned accommodation in Palma de Mallorca. Ubytování Villa Rainbow Home Mallorca se nachází ve městě Palma de Mallorca (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 19 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Amapola - Boutique Hotel

10

Finca Amapola - Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Finca Amapola - Boutique Hotel. Situated in Campos, 13 km from Es Trenc Beach, Finca Amapola - Boutique Hotel features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free private... Ubytování Finca Amapola - Boutique Hotel se nachází ve městě Campos (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA DEL MAR

9,9

VILLA DEL MAR

Ubytování (Vila) VILLA DEL MAR. VILLA DEL MAR is set in Capdepera and offers a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden. Ubytování VILLA DEL MAR se nachází ve městě Capdepera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Costa de la Calma

9,9

Villa Costa de la Calma

Ubytování (Vila) Villa Costa de la Calma. Villa Costa de la Calma is situated in Costa de la Calma and offers a bar, a shared lounge and a terrace. Ubytování Villa Costa de la Calma se nachází ve městě Costa de la Calma (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spot Apartment

9,9

Spot Apartment

Ubytování (Apartmán) Spot Apartment. Located in Palma de Mallorca, 600 meters from Palma Yacht Club and 1. Ubytování Spot Apartment se nachází ve městě Palma de Mallorca (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LONG HOUSE (LUXURY HOUSE IN SES SALINES)

9,9

LONG HOUSE (LUXURY HOUSE IN SES SALINES)

Ubytování (Prázdninový dům) LONG HOUSE (LUXURY HOUSE IN SES SALINES). Boasting free bikes, a tennis court, and a terrace, LONG HOUSE (LUXURY HOUSE IN SES SALINES) features accommodation in Ses Salines with free WiFi and city... Ubytování LONG HOUSE (LUXURY HOUSE IN SES SALINES) se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos vista al puerto

9,9

Apartamentos vista al puerto

Ubytování (Apartmány) Apartamentos vista al puerto. Set in Cala Figuera, 18 km from Cala d´Or, Apartamentos vista al puerto offers a terrace and free WiFi. Ubytování Apartamentos vista al puerto se nachází ve městě Cala Figuera (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Tomeu

9,9

Casa Tomeu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Tomeu. Situated in Pollença, within 20 km of Tomir Mountain, Casa Tomeu offers accommodation with free WiFi, air conditioning and free bikes. Ubytování Casa Tomeu se nachází ve městě (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CA´S PADRINS

9,9

CA´S PADRINS

Ubytování (Prázdninový dům) CA´S PADRINS. CA'S PADRINS nabízí ubytování s terasou a bezplatné Wi-Fi v Ses Salines. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Prázdninový dům má 3 ložnice a TV. Ubytování CA´S PADRINS se nachází ve městě Ses Salines (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Creisell

9,9

Creisell

Ubytování (Vila) Creisell. Vila Creisell se nachází v Ince a má soukromý nadzemní bazén, kuchyň a výhled na hory a na bazén. Palma de Mallorca leží 34 km odtud. Ubytování Creisell se nachází ve městě (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Es Mirador - Adults Only

9,9

Es Mirador - Adults Only

Ubytování (Apartmán) Es Mirador - Adults Only. Set in Manacor in the Majorca region, Es Mirador - Adults Only features a terrace and garden views. Ubytování Es Mirador - Adults Only se nachází ve městě Manacor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 322 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Toniet

9,9

Can Toniet

Ubytování (Prázdninový dům) Can Toniet. Located in Sóller, Can Toniet provides accommodation with a private pool, a terrace and pool views. Ubytování Can Toniet se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SA VOLTA DE C'AN OLIVER

9,9

SA VOLTA DE C'AN OLIVER

Ubytování (Vila) SA VOLTA DE C'AN OLIVER. Featuring garden views, SA VOLTA DE C'AN OLIVER offers accommodation with a garden and a patio, around 3.8 km from Cala Deia Beach. Ubytování SA VOLTA DE C'AN OLIVER se nachází ve městě (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ten Mallorca

9,9

Ten Mallorca

Ubytování (Hotel) Ten Mallorca. Ten Mallorca has an outdoor swimming pool, fitness centre, a bar and shared lounge in Sineu. Ubytování Ten Mallorca se nachází ve městě Sineu (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Natural Barcarés

9,9

Villa Natural Barcarés

Ubytování (Vila) Villa Natural Barcarés. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Villa Natural Barcarés is set in Alcudia. Ubytování Villa Natural Barcarés se nachází ve městě Alcúdia (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 237 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca Na Maureta

9,9

Ca Na Maureta

Ubytování (Apartmán) Ca Na Maureta. Ca Na Maureta se nachází v letovisku Portocolom a nabízí venkovní bazén, zahradu a gril. Hosté zde mohou využívat také terasu. Ubytování Ca Na Maureta se nachází ve městě Portocolom (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Ferrer

9,9

Can Ferrer

Ubytování (Vila) Can Ferrer. Featuring a garden, Can Ferrer is a holiday home situated in Alcudia in the Majorca Region. The holiday home is 1.7 km from Alcudia Old Town. Ubytování Can Ferrer se nachází ve městě Alcúdia (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Roja, design townhouse in Alcúdia

9,9

Vila Roja, design townhouse in Alcúdia

Ubytování (Vila) Vila Roja, design townhouse in Alcúdia. Situated in Alcudia, less than 1 km from Alcudia Old Town, Vila Roja, design townhouse in Alcúdia features accommodation with a seasonal outdoor swimming... Ubytování Vila Roja, design townhouse in Alcúdia se nachází ve městě Alcúdia (Španělsko - Mallorca).

S'Alqueria de Son Gual

9,9

S'Alqueria de Son Gual

Ubytování (Prázdninový dům) S'Alqueria de Son Gual. Featuring a private outdoor swimming pool, S'Alqueria de Son Gual is located in La Aranjasa. Ubytování S'Alqueria de Son Gual se nachází ve městě La Aranjasa (Španělsko - Mallorca).

Alcudia beach 1B Ocean view

9,9

Alcudia beach 1B Ocean view

Ubytování (Apartmán) Alcudia beach 1B Ocean view. Situated in Alcudia, just 2.9 km from Alcudia Old Town, Alcudia beach 1B Ocean view features beachfront accommodation with a restaurant, a garden, a... Ubytování Alcudia beach 1B Ocean view se nachází ve městě Alcúdia (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 285 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Magallanes 26

9,9

Magallanes 26

Ubytování (Prázdninový dům) Magallanes 26. Situated in Can Picafort in the Majorca region, Magallanes 26 features a patio and city views. The air-conditioned accommodation is 34 km from Cala... Ubytování Magallanes 26 se nachází ve městě Can Picafort (Španělsko - Mallorca).

Finca Boutique Ca´n Regalat

9,9

Finca Boutique Ca´n Regalat

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Boutique Ca´n Regalat. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Finca Boutique Ca´n Regalat is situated in Artá. Ubytování Finca Boutique Ca´n Regalat se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca Na Nina

9,9

Ca Na Nina

Ubytování (Farma) Ca Na Nina. Featuring an outdoor pool and a fitness room, Ca Na Nina provides accommodation located in Sant Llorenç des Cardassar, 20 km from Cala Ratjada. Ubytování Ca Na Nina se nachází ve městě Sant Llorenç des Cardassar (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Àtic bordils

9,9

Àtic bordils

Ubytování (Apartmán) Àtic bordils. Set in Porto Cristo, 4 km from Cala Anguila Beach, Àtic bordils offers accommodation with a bar, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared lounge. Ubytování Àtic bordils se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SEA ONE.

9,9

SEA ONE.

Ubytování (Apartmán) SEA ONE.. Located in Port de Pollensa, 3.2 km from Pollentia, SEA ONE. Provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování SEA ONE. se nachází ve městě Port de Pollença (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Korablue

9,8

Korablue

Ubytování (Prázdninový dům) Korablue. Korablue se nachází v letovisku Playa de Muro a nabízí výhled na hory a soukromou terasu. Ubytování Korablue se nachází ve městě Playa de Muro (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

L'Olla

9,8

L'Olla

Ubytování (Prázdninový dům) L'Olla. Situated just 3 km from Cala de S'Aguila Beach, L'Olla features accommodation in Cala Ratjada with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared... Ubytování L'Olla se nachází ve městě Cala Ratjada (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blue Casita

9,8

Blue Casita

Ubytování (Prázdninový dům) Blue Casita. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Blue Casita is located in Pollença. Ubytování Blue Casita se nachází ve městě Pollença (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa Estada

9,8

Sa Estada

Ubytování (Venkovský dům) Sa Estada. Situated on the outskirts of Sineu, 6 minutes’ drive from the historic centre, s’Estada offers a private house with a year-round outdoor pool. Ubytování Sa Estada se nachází ve městě Sineu (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ocho Hotel & Kitchen

9,8

Ocho Hotel & Kitchen

Ubytování (Hotel) Ocho Hotel & Kitchen. Attractively set in Palma de Mallorca, Ocho Hotel & Kitchen features air-conditioned rooms, a restaurant, free WiFi and a bar. Ubytování Ocho Hotel & Kitchen se nachází ve městě Palma de Mallorca (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ses Bessones

9,8

Ses Bessones

Ubytování (Prázdninové domy) Ses Bessones. Set in Palma de Mallorca, 2.6 km from Palma Yacht Club and 3. Ubytování Ses Bessones se nachází ve městě Palma de Mallorca (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Familiar Jaume II

9,8

Casa Familiar Jaume II

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Familiar Jaume II. Located in Llucmajor, this holiday home has a terrace with exterior seating and an outdoor swimming pool. Ubytování Casa Familiar Jaume II se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa cercana a Santa Catalina

9,8

Casa cercana a Santa Catalina

Ubytování (Prázdninový dům) Casa cercana a Santa Catalina. Featuring a patio with garden views, and a garden and a terrace, Casa cercana a Santa Catalina can be found in Palma de Mallorca, close to Pueblo Español... Ubytování Casa cercana a Santa Catalina se nachází ve městě Palma de Mallorca (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 999 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

1902 Townhouse

9,8

1902 Townhouse

Ubytování (Hotel) 1902 Townhouse. Featuring free WiFi throughout the property, a sun terrace with a swimming pool and a garden, 1902 Townhouse is situated in Sóller. Ubytování 1902 Townhouse se nachází ve městě Sóller (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Delmonte - Turismo de Interior

9,8

Casa Delmonte - Turismo de Interior

Ubytování (Hotel) Casa Delmonte - Turismo de Interior. Casa Delmonte - Turismo de Interior in Palma de Mallorca provides adults-only accommodation with free bikes, a bar and a garden. Ubytování Casa Delmonte - Turismo de Interior se nachází ve městě Palma de Mallorca (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Ca Nantonia

9,8

Finca Ca Nantonia

Ubytování (Vila) Finca Ca Nantonia. Located in Sa Coma, Finca Ca Nantonia is a villa with a private pool. The accommodation is 5.9 km from Porto Cristo. Ubytování Finca Ca Nantonia se nachází ve městě Sa Coma (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa BEACH&OCEAN

9,8

Villa BEACH&OCEAN

Ubytování (Prázdninový dům) Villa BEACH&OCEAN. Located in Son Serra de Marina, within 300 metres of Rancho Grande Park Mallorca, Villa BEACH&OCEAN offers accommodation with free WiFi, air conditioning... Ubytování Villa BEACH&OCEAN se nachází ve městě Son Serra de Marina (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The white beach house

9,8

The white beach house

Ubytování (Prázdninový dům) The white beach house. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a bar, and a garden, The white beach house provides accommodation in Llombarts with free WiFi and garden views. Ubytování The white beach house se nachází ve městě Cala Llombards (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa Granja

9,8

Sa Granja

Ubytování (Prázdninový dům) Sa Granja. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Sa Granja is set in Artá. Ubytování Sa Granja se nachází ve městě Artá (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartaments Delfin

9,8

Apartaments Delfin

Ubytování (Apartmány) Apartaments Delfin. Apartamentos Delfín se nachází přímo u pláže v letovisku Can Pastilla. Ubytování Apartaments Delfin se nachází ve městě Playa de Palma (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FAMILY HOUSE next to the BEACH

9,8

FAMILY HOUSE next to the BEACH

Ubytování (Prázdninový dům) FAMILY HOUSE next to the BEACH. FAMILY HOUSE next to the BEACH se nachází v Alcudii, 3,7 km od historického centra. Nabízí Wi-Fi zdarma, klimatizaci, zahradu a patio. Ubytování FAMILY HOUSE next to the BEACH se nachází ve městě Alcúdia (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 662 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cream homes La Rambla, TURISMO DE INTERIOR

9,8

Cream homes La Rambla, TURISMO DE INTERIOR

Ubytování (Apartmány) Cream homes La Rambla, TURISMO DE INTERIOR. Situated 2.5 km from Palma Yacht Club in Palma de Mallorca, Cream homes La Rambla, TURISMO DE INTERIOR features accommodation with air conditioning and... Ubytování Cream homes La Rambla, TURISMO DE INTERIOR se nachází ve městě Palma de Mallorca (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 509 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casita Pueblo

9,8

Casita Pueblo

Ubytování (Prázdninový dům) Casita Pueblo. Casita Pueblo is a holiday home with a sun terrace, situated in Pollença in the Majorca Region. Ubytování Casita Pueblo se nachází ve městě Pollença (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 775 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Can Sull

9,8

Hotel Can Sull

Ubytování (Hotel) Hotel Can Sull. Offering free WiFi throughout the property, a sun terrace with a swimming pool, shared lounge and garden, Hotel Can Sull is set in Caʼs Concos. Ubytování Hotel Can Sull se nachází ve městě (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marietaland

9,8

Marietaland

Ubytování (Prázdninový dům) Marietaland. Featuring free bikes, a garden, and barbecue facilities, Marietaland features accommodation in Campos with free WiFi and pool views. Ubytování Marietaland se nachází ve městě Campos (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FORUM – Boutique Hotel & Spa

9,8

FORUM – Boutique Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) FORUM – Boutique Hotel & Spa. Boasting a bar, shared lounge and views of pool, FORUM – Boutique Hotel & Spa is situated in Alcudia, 700 metres from Alcudia Old Town. Ubytování FORUM – Boutique Hotel & Spa se nachází ve městě Alcúdia (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 032 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Damunt

9,8

Vila Damunt

Ubytování (Hotel) Vila Damunt. Situated in Palma de Mallorca, 1.8 km from Palma Port, Vila Damunt features air-conditioned rooms with free WiFi and express check-in and check-out. Ubytování Vila Damunt se nachází ve městě Palma de Mallorca (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech na španělském ostrově Mallorca

Ubytování v městech na španělském ostrově Mallorca