Hledat

Ubytování

Baskicko

Ubytování ve španělské destinaci Baskicko

Destinace Baskicko se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2492 hotelů a ubytování v regionu Baskicko.

Nejlepší ubytování v hotelech ve španělské destinaci Baskicko

Nejlepší ubytování v hotelech španělské destinace Baskicko

Downtown Design Apartment

10

Downtown Design Apartment

Ubytování (Apartmán) Downtown Design Apartment. Featuring city views, Downtown Design Apartment provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1.5 km from La Concha promenade. Ubytování Downtown Design Apartment se nachází ve městě (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Artesoro Baserria

9,9

Artesoro Baserria

Ubytování (Prázdninový dům) Artesoro Baserria. Featuring free WiFi and a terrace, Artesoro Baserria is a holiday home, set in San Pedro de Galdames. Guests benefit from balcony. Ubytování Artesoro Baserria se nachází ve městě San Esteban de Galdames (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MARCIAL SUITE Central, modern and NEW.

9,9

MARCIAL SUITE Central, modern and NEW.

Ubytování (Apartmán) MARCIAL SUITE Central, modern and NEW.. In the San Sebastian City-Centre district of San Sebastián, close to La Concha promenade, MARCIAL SUITE Central, modern and NEW. Ubytování MARCIAL SUITE Central, modern and NEW. se nachází ve městě (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

URBIETA CENTRO

9,9

URBIETA CENTRO

Ubytování (Apartmán) URBIETA CENTRO. Boasting city views, URBIETA CENTRO features accommodation with a patio and a kettle, around less than 1 km from Victoria Eugenia Theatre. Ubytování URBIETA CENTRO se nachází ve městě (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 799 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Erdi Kale

9,9

Apartamento Erdi Kale

Ubytování (Apartmán) Apartamento Erdi Kale. Located in Azpeitia in the Basque Country region, Apartamento Erdi Kale has a balcony. The accommodation is 23 km from Getaria. Ubytování Apartamento Erdi Kale se nachází ve městě Azpeitia (Španělsko - Baskicko).

Gaubeako Ekhia

9,9

Gaubeako Ekhia

Ubytování (Prázdninový dům) Gaubeako Ekhia. Situated in Espejo, Gaubeako Ekhia features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Gaubeako Ekhia se nachází ve městě Espejo (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 732 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lekeitio. Bekoerrota, casa molino Ikaran

9,9

Lekeitio. Bekoerrota, casa molino Ikaran

Ubytování (Bed and breakfast) Lekeitio. Bekoerrota, casa molino Ikaran. Set in Amoroto, 6 km from Lekeitio, Lekeitio. Bekoerrota, casa molino Ikaran offers a garden and free WiFi. Ubytování Lekeitio. Bekoerrota, casa molino Ikaran se nachází ve městě Amoroto (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Amua

9,9

Apartamento Amua

Ubytování (Apartmán) Apartamento Amua. Apartamento Amua is situated in Getaria and offers a fitness centre. Ubytování Apartamento Amua se nachází ve městě (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piso centrico amplio-luminoso

9,9

Piso centrico amplio-luminoso

Ubytování (Apartmán) Piso centrico amplio-luminoso. Located in Zarautz in the Basque Country region, Piso centrico amplio-luminoso has a balcony. Ubytování Piso centrico amplio-luminoso se nachází ve městě Zarautz (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lekeitio Paraiso

9,9

Lekeitio Paraiso

Ubytování (Apartmán) Lekeitio Paraiso. Lekeitio Paraiso is situated in Lekeitio and offers a restaurant. The apartment has sea views and is 33 km from Mundaka. Ubytování Lekeitio Paraiso se nachází ve městě Lekeitio (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MUROS-MATIKO

9,9

MUROS-MATIKO

Ubytování (Privát) MUROS-MATIKO. Situated in Bilbao, 200 metres from Funicular de Artxanda, MUROS-MATIKO provides accommodation with a shared lounge, free WiFi, a shared kitchen, and a... Ubytování MUROS-MATIKO se nachází ve městě (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MARITXU'S HOME

9,9

MARITXU'S HOME

Ubytování (Apartmán) MARITXU'S HOME. Boasting city views, MARITXU'S HOME features accommodation with a balcony and a kettle, around 500 metres from Kursaal Congress Centre and Auditorium. Ubytování MARITXU'S HOME se nachází ve městě (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento en el centro de Bilbao

9,9

Apartamento en el centro de Bilbao

Ubytování (Apartmán) Apartamento en el centro de Bilbao. Set within the Bilbao City Centre district in Bilbao, Apartamento en el centro de Bilbao has air conditioning, a patio, and city views. Ubytování Apartamento en el centro de Bilbao se nachází ve městě Bilbao (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 773 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Caserio Gaztelu

9,9

Caserio Gaztelu

Ubytování (Prázdninový dům) Caserio Gaztelu. Caserio Gaztelu is situated in Gaztelu and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Caserio Gaztelu se nachází ve městě Gaztelu (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Tierra y Madera

9,9

Casa Rural Tierra y Madera

Ubytování (Apartmány) Casa Rural Tierra y Madera. Located in Barrio in the Basque Country region, Casa Rural Tierra y Madera provides accommodation with free WiFi. Ubytování Casa Rural Tierra y Madera se nachází ve městě Barrio (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Arriagaetxea

9,9

Casa Rural Arriagaetxea

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Arriagaetxea. Set in Lagrán in the Basque Country region, Casa Rural Arriagaetxea features a patio and river views. Ubytování Casa Rural Arriagaetxea se nachází ve městě Lagrán (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergartxe Geltokia

9,9

Bergartxe Geltokia

Ubytování (Apartmány) Bergartxe Geltokia. Bergartxe Geltokia features garden views, free WiFi and free private parking, located in Legazpia. Ubytování Bergartxe Geltokia se nachází ve městě Legazpia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ARTAZA GETXO SURF GUGGEMHEIN

9,9

ARTAZA GETXO SURF GUGGEMHEIN

Ubytování (Apartmán) ARTAZA GETXO SURF GUGGEMHEIN. Situated in Leioa, 2 km from University of the Basque Country, ARTAZA GETXO SURF GUGGEMHEIN features accommodation with a bar, free WiFi, a 24-hour front... Ubytování ARTAZA GETXO SURF GUGGEMHEIN se nachází ve městě (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sausalito - Iberorent Apartments

9,9

Sausalito - Iberorent Apartments

Ubytování (Apartmán) Sausalito - Iberorent Apartments. Sausalito - Iberorent Apartments in San Sebastián provides accommodation with free WiFi, 1.9 km from Kursaal Congress Centre and Auditorium, 1. Ubytování Sausalito - Iberorent Apartments se nachází ve městě San Sebastián (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Beachcity

9,8

Luxury Beachcity

Ubytování (Apartmán) Luxury Beachcity. Boasting lake views, Luxury Beachcity features accommodation with a patio and a kettle, around 1.2 km from Bilbao Fine Arts Museum. Ubytování Luxury Beachcity se nachází ve městě Bilbao (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KAROBI - Luxury apartment

9,8

KAROBI - Luxury apartment

Ubytování (Apartmán) KAROBI - Luxury apartment. Situated in Azpeitia in the Basque Country region, KAROBI - Luxury apartment features a terrace and garden views. Ubytování KAROBI - Luxury apartment se nachází ve městě Azpeitia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TALA FLAT

9,8

TALA FLAT

Ubytování (Apartmán) TALA FLAT. Set in Lekeitio in the Basque Country region, TALA FLAT features a patio and garden views. Ubytování TALA FLAT se nachází ve městě Lekeitio (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apto. Mundaka en vivienda- 1 linea de costa- Parking-Wifi.

9,8

Apto. Mundaka en vivienda- 1 linea de costa- Parking-Wifi.

Ubytování (Apartmán) Apto. Mundaka en vivienda- 1 linea de costa- Parking-Wifi.. Apto. Mundaka en vivienda- 1 linea de costa- Parking-Wifi. Is situated in Mundaka and offers a garden and a terrace. Ubytování Apto. Mundaka en vivienda- 1 linea de costa- Parking-Wifi. se nachází ve městě Mundaka (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 754 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Santa Clara by Oldtown Apartments

9,8

Santa Clara by Oldtown Apartments

Ubytování (Apartmán) Santa Clara by Oldtown Apartments. In the San Sebastian Old Town district of San Sebastián, close to Kursaal Congress Centre and Auditorium, Santa Clara by Oldtown Apartments has free WiFi... Ubytování Santa Clara by Oldtown Apartments se nachází ve městě San Sebastián (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ARRASATE SUITE Stylish, Super Central and New.

9,8

ARRASATE SUITE Stylish, Super Central and New.

Ubytování (Apartmán) ARRASATE SUITE Stylish, Super Central and New.. Featuring city views, ARRASATE SUITE Stylish, Super Central and New. Provides accommodation with a patio and a kettle, around 500 metres from Calle Mayor. Ubytování ARRASATE SUITE Stylish, Super Central and New. se nachází ve městě (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Martzana Kalea

9,8

Martzana Kalea

Ubytování (Apartmán) Martzana Kalea. Featuring river views, Martzana Kalea provides accommodation with a patio and a kettle, around 1.1 km from Catedral de Santiago. Ubytování Martzana Kalea se nachází ve městě (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LAGA BLUE SURF

9,8

LAGA BLUE SURF

Ubytování (Prázdninový dům) LAGA BLUE SURF. LAGA BLUE SURF is situated in Ibarrangelu and offers free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytování LAGA BLUE SURF se nachází ve městě (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

GOXUE HOME

9,8

GOXUE HOME

Ubytování (Apartmán) GOXUE HOME. Situated in San Sebastián, less than 1 km from La Concha promenade, GOXUE HOME features accommodation with a terrace, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování GOXUE HOME se nachází ve městě San Sebastián (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Morada del Pintor

9,8

La Morada del Pintor

Ubytování (Prázdninový dům) La Morada del Pintor. Featuring accommodation with a balcony, La Morada del Pintor is set in Laguardia. The property features city views and is 18 km from Logroño. Ubytování La Morada del Pintor se nachází ve městě Laguardia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Monse´s home

9,8

Monse´s home

Ubytování (Apartmán) Monse´s home. Set in San Sebastián, 500 metres from Kursaal Congress Centre and Auditorium, 500 metres from Calle Mayor and 1 km from Victoria Eugenia Theatre, Monse´s... Ubytování Monse´s home se nachází ve městě San Sebastián (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eguzkilorea

9,8

Eguzkilorea

Ubytování (Apartmán) Eguzkilorea. Set in Hondarribia in the Basque Country region, Eguzkilorea has a balcony and city views. Ubytování Eguzkilorea se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Caserio Montehermoso

9,8

Caserio Montehermoso

Ubytování (Apartmány) Caserio Montehermoso. Caserio Montehermoso features garden views, free WiFi and free private parking, located in Astúlez. Ubytování Caserio Montehermoso se nachází ve městě Astúlez (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Carlos V

9,8

Apartamento Carlos V

Ubytování (Apartmán) Apartamento Carlos V. Located in Hondarribia, Apartamento Carlos V provides accommodation with a shared lounge, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. Ubytování Apartamento Carlos V se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alai

9,8

Alai

Ubytování (Apartmán) Alai. Alai is set in San Sebastián, 1.6 km from Victoria Eugenia Theatre, 1.7 km from Kursaal Congress Centre and Auditorium, as well as 2 km from Calle Mayor. Ubytování Alai se nachází ve městě (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dukebaso

9,8

Dukebaso

Ubytování (Prázdninové domy) Dukebaso. Set in Durango in the Basque Country region, Dukebaso offers accommodation with free private parking. Ubytování Dukebaso se nachází ve městě Durango (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Arbegain Etxea

9,8

Casa Rural Arbegain Etxea

Ubytování (Apartmán) Casa Rural Arbegain Etxea. Located in Aizarna in the Basque Country region, Casa Rural Arbegain Etxea has a balcony and garden views. Ubytování Casa Rural Arbegain Etxea se nachází ve městě Aizarnazábal (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa - Chalet Madera Canadiense

9,8

Casa - Chalet Madera Canadiense

Ubytování (Chata) Casa - Chalet Madera Canadiense. Situated in Santa Cruz de Campezo, Casa - Chalet Madera Canadiense features accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Casa - Chalet Madera Canadiense se nachází ve městě (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sasibil Rural Studio

9,8

Sasibil Rural Studio

Ubytování (Apartmán) Sasibil Rural Studio. Set in Unzá in the Basque Country region, Sasibil Rural Studio features a terrace and garden views. Ubytování Sasibil Rural Studio se nachází ve městě (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Izal Landetxea

9,8

Izal Landetxea

Ubytování (Venkovský dům) Izal Landetxea. Located in Bergara, 44 km from Getaria, Izal Landetxea provides a garden and free WiFi. Ubytování Izal Landetxea se nachází ve městě Bergara (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento y Loft Durango

9,8

Apartamento y Loft Durango

Ubytování (Apartmány) Apartamento y Loft Durango. Situated in Guyuria, 39 km from Barakaldo, Apartamento y Loft Durango features a garden and free WiFi. Ubytování Apartamento y Loft Durango se nachází ve městě (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento El 31 de Bilbao

9,8

Apartamento El 31 de Bilbao

Ubytování (Apartmán) Apartamento El 31 de Bilbao. Featuring city views, Apartamento El 31 de Bilbao provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1 km from Arriaga Theatre. Ubytování Apartamento El 31 de Bilbao se nachází ve městě Bilbao (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Txoko del Inglés

9,8

El Txoko del Inglés

Ubytování (Venkovský dům) El Txoko del Inglés. Situated in Elciego in the Basque Country region, El Txoko del Inglés features a balcony. The property has city views and is 27 km from Haro. Ubytování El Txoko del Inglés se nachází ve městě Elciego (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Las Mejores Vistas - The Best Views

9,8

Las Mejores Vistas - The Best Views

Ubytování (Apartmán) Las Mejores Vistas - The Best Views. Set in Sopelana, just 9 km from Butrón Castle, Las Mejores Vistas - The Best Views offers beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a... Ubytování Las Mejores Vistas - The Best Views se nachází ve městě Sopelana (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kimu Home

9,8

Kimu Home

Ubytování (Apartmán) Kimu Home. Situated in Zarautz, Kimu Home features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Kimu Home se nachází ve městě Zarautz (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chaoetxea

9,8

Chaoetxea

Ubytování (Prázdninový dům) Chaoetxea. Situated in Ciérvana, Chaoetxea features accommodation with a terrace, free WiFi, a tour desk, and luggage storage space. Ubytování Chaoetxea se nachází ve městě (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 393 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA BOROBIL: HEATED POOL, BARBECUE & GARDENS

9,8

VILLA BOROBIL: HEATED POOL, BARBECUE & GARDENS

Ubytování (Vila) VILLA BOROBIL: HEATED POOL, BARBECUE & GARDENS. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, VILLA BOROBIL: HEATED POOL, BARBECUE & GARDENS is situated in San Sebastián. Ubytování VILLA BOROBIL: HEATED POOL, BARBECUE & GARDENS se nachází ve městě (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Magalean Hotel & Spa

9,8

Villa Magalean Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) Villa Magalean Hotel & Spa. Located in Hondarribia, Villa Magalean Hotel & Spa offers 4-star accommodation with a bar, a garden and a terrace. Ubytování Villa Magalean Hotel & Spa se nachází ve městě Hondarribia (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Monappart Cristo

9,8

Monappart Cristo

Ubytování (Apartmán) Monappart Cristo. Set in Bilbao, 50 metres from the city hall, this apartment features 4 balconies with views of the city. The Guggenheim Museum is 1.1 km away. Ubytování Monappart Cristo se nachází ve městě Bilbao (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 737 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Goikoetxe

9,8

Casa Rural Goikoetxe

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Goikoetxe. Located in Zeanuri, 3 km from Gorbea Nature Reserve, Casa Rural Goikoetxe is a country house with exposed-stone walls and rustic décor. Ubytování Casa Rural Goikoetxe se nachází ve městě Zeanuri (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Epotx Etxea

9,7

Epotx Etxea

Ubytování (Apartmány) Epotx Etxea. Featuring free Wi-Fi and a garden with barbecue facilities, Epotx-Etxea is located in Getaria, amongst the wineries and vineyards of Txakoli Gaintza. Ubytování Epotx Etxea se nachází ve městě Getaria (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Urkulu Landetxea

9,7

Casa Rural Urkulu Landetxea

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Urkulu Landetxea. Surrounded by nature, Urkulu Landetxea boasts an indoor pool, shared barbecue and kitchen facilities, and a snack bar. Ubytování Casa Rural Urkulu Landetxea se nachází ve městě Aretxabaleta (Španělsko - Baskicko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech španělské destinace Baskicko

Ubytování ve městech španělské destinace Baskicko